KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Rodinný dům Ústí u Vsetína, PRODÁNO

Rodinný dům Ústí u Vsetína, PRODÁNO
cena: 4 500 000 Kč
Vsetín
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg10.jpg11.jpg11a.jpg11b.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg
Město:Vsetín
Rozměr parcely:1811 m2

Prodej rodinného domu v centru obce, pouze 4,5 km od města Vsetína, výborně dostupného vlakem, autem i autobusem. Celková plocha pozemku 1.811 m2, z toho zastavěná plocha domu cca 82 m2, dílny 52 m2, zahrady 1250 m2 a ostatních ploch a nádvoří 427 m2. Pozemek je rovinatý, se sjezdem přímo z obecní asfaltové komunikace.

Dům je technicky v dobrém stavu - připojen na všechny inženýrské sítě, topení ústřední plynové, včetně zásobníku na teplou vodu, rozvod v plastu a mědi, radiátory s termoventily. Rozvod vody také v plastu, elektřina v mědi, přípojka na veřejnou kanalizaci. Jedná se o starší stavbu ze dřeva a cihel na betonovém základu, zateplenou, všechna okna plastová s trojskly, vstupní dveře také plastové. Podkroví je dřevěné, zateplené foukanou izolací, podlahy dřevěné. Střecha je zánovní včetně krovů, okapů a svodů (rekonstrukce před cca 10 lety). V přízemí pod vstupní verandou je sklep, na podlahách dlažba, dřevo, linoleum.

V přízemí domu se nachází vstupní veranda, koupelna s vanou, samostatné wc, kuchyň a dvě neprůchozí ložnice. Technická místnost s kotlem a zásobníkem má samostatný vchod zvenku a je v ní dostatek prostoru na odkládání dalších věcí nebo zásobu dřeva. Do podkroví vedou dřevěné schody, které ústí ve velké čtvercové chodbě. Dále zde najdeme prostorný pokoj s krbovými kamny, koupelnu s wc a sprchovým koutem, další kuchyň spojenou s posezením, malou ložnici s východem na balkon a v šikmé části pod střechou místnost vhodnou např. na šatnu, knihovnu, apod. Vnější části domu nevyžadují rekonstrukce, v interiéru jsou potřeba malé opravy, údržba. Vše je funkční, stavba se temperuje. Na pozemku se nachází ještě samostatná dřevěná dílna na betonovém základu, nejspíše určená ke generální opravě nebo zbourání.

V blízkosti základní občanská vybavenost, školka, zastávka autobusu i vlaku. Dům působí vzdušně a útulně, prodává se včetně stávajícího vybavení. Vzhledem ke stavu, velikosti zahrady a veškerému napojení na inž. sítě je u této nemovitosti skvělý poměr cena – výkon. Další informace ráda poskytnu telefonicky nebo při osobní prohlídce. S vyřízením financování můžeme pomoci,  i v této oblasti máme dlouholeté zkušenosti.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení. Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit.

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Také  BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: