PŘIJMEME MAKLÉŘE/MAKLÉŘKU. INDIVIDUÁLNĚ ZAŠKOLÍME. NUTNÝ ŘP B A SAMOSTATNOST. TEL. 777 958 485.
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Rodinný dům Orlová, okr. Karviná

Rodinný dům Orlová, okr. Karviná
cena: 3 650 000 Kč
Orlová
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg6a.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg1560179554095.jpg1560179556960.jpg1560179563430.jpg1560179563786.jpg
Město:Orlová
Rozměr parcely:2912 m2

Historická vila z velké části po rekonstrukci, v blízkosti centra města, vhodná k bydlení i jako firemní či reprezentační prostory. Snadná dostupnost po hlavní komunikaci, viditelnost z okolí. Nemovitost leží na vlastním pozemku o výměře 2.706 m2, má vlastní zpevněný příjezd. Stavba je celá cihlová, se dvěma nadzemními podlažími a suterénem. Všude nový rozvod elektřiny v mědi, vody i odpadů v plastu, včetně nového ústředního topení s rozvodem v mědi. Možnost přepínat mezi elektrickým kotlem a novým kotlem na tuhá paliva s podavačem (možnost topit uhlím, peletkami i dřevem). Dům má tři vchody. V přízemí se nachází tři velké pokoje s kachlovými kamny, kuchyň s novou linkou a jídelna s trámovým stropem, koupelna a 2x wc. Celé schodiště  má ozdobné kovové zábradlí. V prvním patře se nachází jeden velký pokoj, dvě ložnice, kuchyňka a koupelna, 2x wc. V pokojích jsou také kachlová kamna. Do všech pokojů se vchází původními dveřmi s vyřezávanými futry. Na podlahách v chodbách a na schodech jsou nové dlažby a v pokojích dřevěné parkety po renovaci. Suterén je využíván jako sklady a dílna, je možnost přebudování na další obytný prostor. Budova má novou vnější fasádu, novou celou střechu (krytina umělý šindel), vyměněna plastová okna. Pozemek je udržovaný, nachází se na něm základová deska pro hospodářskou budovu nebo dvojgaráž a dřevěné posezení. Dům může být volný ihned.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, bankovní i nebankovní úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci i pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě do 1 mil. Kč - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě, do 1,5mil. Kč
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Dodání a tvorba eshopu BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: