KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Rodinný dům Horní Bečva

Rodinný dům Horní Bečva
cena: 6 490 000 Kč
Horní Bečva
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

dji-20240518101157-0239-d.jpgdji-20240518101126-0237-d.jpga.jpgdji-20240518101320-0244-d.jpgdji-20240518101404-0247-d.jpgimg-5106.jpg19.jpg3.jpg7a.jpgb.jpg8.jpg11.jpg16.jpgc.jpgd.jpg
Město:Horní Bečva
Rozměr parcely:1035 m2

Prodej ihned obyvatelného rodinného domu v centru obce a zároveň mimo hlavní ruch.  Celková plocha pozemku 1.035 m2, z toho zastavěná cca 145 m2. Vjezd přímo z obecní asfaltové cesty. Stavba je celá podsklepená, zděná, udržovaná, napojená na všechny inženýrské sítě. Rovněž zateplená, s plastovými okny. Střešní krytina hliníkový plech. V suterénu se nachází garáž, kotelna a skladové prostory. Přízemí a patro jsou dvě samostatné bytové jednotky 3+1 s koupelnami, wc a kuchyněmi, propojené dřevěným schodištěm. Společná je pouze vstupní veranda a chodba pod schodištěm. V případě potřeby by se daly oba byty užívat odděleně. Přízemí je v původním stavu ze sedmdesátých let, v patře je rozvod elektřiny v mědi, zánovní kuchyňská linka. Vše je čisté a funkční. Podlahy betonové, kryté dřevotřískovými deskami a koberci nebo linem.

Zahrada je oplocená, udržovaná, s několika ovocnými stromky a okrasnými keři. Nachází se zde také stavba zděné garáže s vraty na dálkové ovládání, kde můžete v přízemí parkovat a místnost nad garáží využít např. jako dílnu nebo letní hernu pro děti. Ke garáži je přistavěna dřevěná hospodářská budova. Střešní krytina pozinkovaný plech.

Místo má velmi výhodnou polohu pro bydlení. V dosahu několika minut pěšky se nachází obchody, škola, školka, lékárna, úřad, restaurace i autobusová zastávka. Zároveň je blízko do přírody a ke sportovnímu vyžití (cyklostezka, přehrada, lyžařské vleky, fotbalové hřiště).

Obec je známým turistickým centrem, proto může nemovitost sloužit i ke krátkodobým pronájmům k rekreaci.

Doporučuji prohlídku této ojedinělé nabídky, která v sobě spojuje dostupnost do civilizace, klid a čisté prostředí pro život na Valašsku.

S vyřešením financování můžeme pomoci.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení. Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit.

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Také  BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: