KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Rodinný dům 4+kk s garáží, Frýdek - Místek, PRODÁNO

Rodinný dům 4+kk s garáží, Frýdek - Místek, PRODÁNO
cena: 7 990 000 Kč
Frýdek-Místek
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg9a.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg15a.jpg16.jpg17.jpg18.jpg
Město:Frýdek-Místek
Rozměr parcely:811 m2

Nabízíme Vám moderní bungalov o velikosti 4+kk s garáží. Dům je téměř nový, má pouze 7 let, je energeticky velmi úsporný. Má všechny výhody novostavby, ale zároveň již kvalitní trávník, terénní úpravy a oplocení s elektrickou branou. Bezprostřední okolí domu tvoří obdobné moderní udržované novostavby. Jedná se o velmi klidnou lokalitu v těsné blízkosti centra. Skýtá tedy jak klid vesnice, tak i výbornou dostupnost veškeré vybavenosti. V místě nákupní centrum, školy, školky, zastávky MHD i meziměstské dopravy do 5 minut chůze.

Po vstupu do domu se ocitneme v samostatné předsíni s vestavěnou skříní a přilehlou technickou místností, kde je dostatečný prostor i na pračku a sušičku. Dále projdeme do středové chodby, ze které vstupujeme do jednotlivých samostatných pokojů, koupelny a wc. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Dům je velmi hezky a účelně členěn. Na podlaze se v celém domě kombinují dvě krytiny - dlažba a plovoucí podlahy, vše bez prahů a přechodů, ideální pro moderní technologie úklidu. Koupelna je velkoryse řešena - je praktická, moderní a velmi elegantní, je zde velký sprchový kout, rohová vana a dvě umyvadla. WC je samostatné, prostorné a je vybaveno toaletou, bidetem a umyvadlem. Obytné prostory se skládají ze tří ložnic, jedna z nich s velkou šatnou vybavenou vestavěnými policemi, což je jistě snem každé ženy a dále z obývacího pokoje, který je spojen s kuchyní vybavenou moderní kuchyňskou linkou s veškerými vestavěnými spotřebiči (elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka) a má východ na terasu v zadní části domu. Můžete tak vidět na děti, nebo jen příjemně relaxovat na sedačce a kochat se pohledem na zahradu, která je opravdu rozlehlá. Dům stojí v přední části pozemku a zahrada je převážně vzadu za domem, což skýtá dostatek prostoru a soukromí. Plot je po celé délce opatřen zábranami proti podhrabání a pro větší soukromí pokryt stínícími sítěmi. Současní vlastníci ponechali na pozemku jen trávník, takže nový majitel si může zahradu navrhnout a upravit dle své fantazie a potřeb..

Vytápění je podlahové teplovodní na elektřinu, ohřev vody - elektrickým bojlerem 80l, stavba je připojena na veřejný vodovod, odpady svedeny do jímky na vyvážení. Dům je nízkoenergetický.

Možnost parkování na pozemku i před domem na ulici. K prodávané nemovitosti náleží ještě podíl na příjezdové cestě a tím i právo na parkovací místa.

Dům bude volný ihned po zaplacení, je ve výborném stavu, připraven k okamžitému užívání. Některé stavební prvky jsou ještě v záruce (např. střecha), vše je čisté, bezvadné, plně funkční. Na základě spolupráce se všemi bankami pro Vás můžeme vytvořit i optimální návrh financování.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení. Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit.

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Dodání a tvorba eshopu BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: