KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Hotel rodinného typu v Trojanovicích

Hotel rodinného typu v Trojanovicích
cena: 18 000 000 Kč
Trojanovice
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg7.jpg7a.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg13a.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg1.jpg
Město:Trojanovice
Rozměr parcely:1102 m2

Prodej zavedeného hotelu pod horami, 800 m od nástupní stanice lanové dráhy na Pustevny. Novostavba z roku 2007, celková plocha pozemku včetně zastavěných ploch 1102 m2. Velmi lukrativní poloha při vstupu k historickým památkám (Radegast, kaple na Radhošti, dřevostavby na Pustevnách), moderním atrakcím jako je stezka v oblacích nebo každoroční výstava ledových soch nebo k turistickým a cyklistickým trasám nebo sjezdovkám. Hotel disponuje 23 pokoji, všechny s vlastním soc. zařízením. Z toho je 18 dvoulůžkových, 3 čtyřlůžkové s možností přistýlky, jeden pro zaměstnance a jeden privát pro majitele. V přízemí hotelu se nachází restaurace s barem pro 50 osob,  moderní vybavená kuchyň, sklady, mycí místnost, sociální zařízení. Dále je zde vstupní hala s TV a sedačkami, menší fitness, infrasauna, technické místnosti, salonek pro cca 30 osob a lyžárna nebo úschovna na kola. V patře a v podkroví se nacházejí pokoje a prádelna. Před hotelem je nekrytá terasa pro letní posezení, za hotelem je krytá terasa pro hotelové hosty a malý okrasně upravený pozemek. Vše je ve výborném stavu. Vytápění ústřední plynové, ohřev vody také plynem do zásobníků. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Pitná voda z veřejného vodovodu, užitková voda z vlastní studny. Na splachování je zvlášť rozvod užitkové vody. Zastavěná plocha hotelu 435 m2 plus zpevněné plochy pro parkování cca 200 m2 (14 míst) + možnost využití parkoviště v sousedství hotelu. Hotel byl kolaudován v roce 2007, terasa a parkoviště u hotelu v roce 2015. Stavba je provedena z ytongu, stropy železobeton, rozvody elektřiny v mědi, rozvod topení část v mědi - část v plastu. Sklep není. Vynikající poloha přímo u komunikace vedoucí k Pustevnám. Cena včetně vybavení. Stavbu lze upravit i na bytové jednotky. Pro další informace prosím volejte, ráda zodpovím Vaše otázky. S financováním můžeme pomoci.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci, pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

webdesign: