KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Horská chalupa s velkou zahradou a lesem, Horní Bečva REZERVACE

Horská chalupa s velkou zahradou a lesem, Horní Bečva REZERVACE
cena: 6 300 000 Kč
Horní Bečva
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg4.jpg5.png5a.jpg5b.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg
Město:Horní Bečva
Rozměr parcely:10945 m2

Prodej roubenky s číslem popisným a krásným výhledem, pár minut od centra obce, v nadmořské výšce 615 m.n.m. Celková plocha pozemku 10.945 m2, z toho vzrostlý smrkovo-bukový les 6.043 m2, udržovaná oplocená zahrada 4.772 m2 a zastavěná plocha 130 m2. Územním plánem obce je polovina zahrady určena k výstavbě, možnost zastavět až 800 m2. Pozemek je orientován na jižní stranu, horní část a les jsou mírně svažité, spodní část je členěna na větší terasovité plochy, kde stávala původní chalupa s hospodářskými budovami.

Současná roubenka pochází z roku 1958, stodola a dílna se sklepem z roku 1965. Vše je v udržovaném funkčním stavu, bez vlhkosti. Elektřina 220/380 V je zavedena do všech staveb, v chalupě rozvod v mědi. Odpady svedeny do nové plastové jímky 6 m3. Přívod vody z lesní studny v polyetylénu (PE), ohřev vody elektrickým bojlerem. Vytápění krbovými kamny s výměníkem, rozvod ústředního topení v mědi.

V přízemí chalupy se nachází kuchyň, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a wc, veranda s posezením, spíž a chodba s kamny. V podkroví pak ložnice, chodba a dva půdní přístavky na přespání návštěv. Interiér je všude z větší části obložen dřevem.  Nemovitost se prodává včetně vybavení, zahradní techniky, nářadí apod.

Příjezd po obecní asfaltové cestě, vjezd na pozemek zpevněný. Oplocení je klasické, pletivo se železnými sloupky. Zahrada a zastavitelná plocha jsou v jednom celku, lesem prochází zmíněná obecní cesta, která je po 450 metrech ukončena zákazem vjezdu a pokračuje dál jako lesní. Možnost vjezdu na pozemek také z boční cesty ve spoluvlastnictví prodávajícího.

Potenciál místa je možno využít k bydlení, rekreaci, hospodaření, případně k výstavbě nového domu či ubytování. Výhled je opravdu jedinečný – nemovitost je umístěna jako poslední před lesem, ostatní stavby v sousedství jsou níže. Znalci hor jistě také ocení umístění na jižní straně. V okolí řídká zástavba rodinnými domy s většími pozemky, lesy, louky, blízko k turistické trase např. na Martiňák (3km), cyklotrasám, přehradě Horní Bečva (4km), místním lyžařským střediskům Rališka nebo Sachova studánka.

Záběry z dronu budou zveřejněny v blízké době. S financováním můžeme pomoci. Těším se na Vás při prohlídce tohoto zdravého místa v přírodě.

 
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení. Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit.

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

webdesign: