KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Dva rodinné domy, Velké Karlovice, cena na dotaz - dohoda možná

Dva rodinné domy, Velké Karlovice, cena na dotaz - dohoda možná
cena: 0 Kč
Velké Karlovice
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2-ozn.jpg3-ozn.jpg4a.jpg5.jpg6-ozn.jpg7-ozn.jpg1.jpg3.jpg4.jpg6.jpg8.jpg9.jpg10.jpg333pokoj-vetsi.jpgkoupelna-dole-novejsi.jpgkoupelna-dole-starsi.jpgkuchyn1.jpgkuchyn2.jpgkuchyn3.jpgpuda1.jpgpuda2.jpgschodiste1.jpg0.jpg
Město:Velké Karlovice
Rozměr parcely:1085 m2

Prodej dvou rodinných domů se dvěma čísly popisnými na pozemku o celkové výměře 1.085 m2. Nachází se v klidném údolí Velkých Karlovic, mimo hlavní rekreační zóny, zároveň však v dosahu sportovního i jiného vyžití – cyklotrasy, turistické trasy, sjezdovky na Kasárnách i v obci - nejbližší 400m, běžkařské stopy, nový vodní svět, termální bazény, koupaliště, wellness i restaurace. A na závěr dne nabízí toto místo klid, šumění potoka a minimální provoz. V okolí řídká zástavba chalup a rodinných domů, blízko do lesů, příjezd celoročně po obecní asfaltové silnici. Stavby jsou napojeny na elektřinu 220/380, zdroj vody vrtaná studna 25m hluboká, vybudovaná v r. 2015. Odpady svedeny do dvou jímek 2x 2m3 s přepadem. V každém domě je kotel na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem. Stavby mají potenciál k vybudování apartmánů pro bydlení i rekreační účely, pro bydlení nebo pro kombinaci obojího. Větší dům je postaven z kombinace cihel a tvárnic, částečně podsklepený, střešní krytina hliníkový plech, zateplená severní stěna stavby. Uvnitř nový rozvod topení v mědi, dvě koupelny v přízemí, plastová okna, vstupní dveře z masivu. Je možné ho užívat jako dvě samostatné bytové jednotky. Přízemí i podkroví nabízí kuchyň a dvě ložnice. V podkroví je ještě komora a prostor vhodný na dodělání třetí koupelny. Ve vstupní verandě je také místnost vhodná např. jako šatna. Druhý dům byl kolaudován v roce 2017, jedná se o stavbu z cihel a porfixu, nepodsklepený, střešní krytina satjam, zateplený, částečně obložený dřevem, plastová okna. Obytná část se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, kotelny, koupelny s wc a sprchovým koutem a prostorné ložnice v podkroví. Hospodářská část má dvě skladové místnosti v přízemí a půdu v podkroví. Možnost přebudovat na obytné prostory. Místo je světlé, pozemek rovinatý, orientovaný na jih. Na pozemku je možné dobudovat další parkovací místa. Zastavěná plocha 180 m2, dle územního plánu se celý pozemek nachází v zastavěném území v ploše SO.3.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci, pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

webdesign: