PŘIJMEME MAKLÉŘE/MAKLÉŘKU. INDIVIDUÁLNĚ ZAŠKOLÍME. NUTNÝ ŘP B A SAMOSTATNOST. TEL. 777 958 485.
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Rodinný dům Dolní Věstonice

Rodinný dům Dolní Věstonice
cena: 7 900 000 Kč
Dolní Věstonice
Kontaktujte makléře:
Mgr. Klára Krystýnková
Mgr. Klára Krystýnková
 

ulice.jpgvchod-venku.jpgsocha.jpgdomecek.jpgdum-kuchyn-1.jpgdum-kuchyn-2.jpgobyvak-dum.jpgdum-obyvaci-pokoj-krb.jpgdum-loznice.jpgdum-koupelna-1.jpgdum-koupelna-2.jpgdomecek-pokoj-bila.jpgpokoj-domecek-modra.jpgpokoj-dum-2.jpgpokoj-dum.jpginfra.jpgbazen.jpgsprcha.jpgzahrada-2.jpgzahrada-1.jpgdomecek-2.jpghraz.jpgvodni-nadrz-1.jpg
Město:Dolní Věstonice
Obytná plocha:300 m2
Rozměr parcely:618 m2

Rodinný dům využívaný k bydlení a krátkodobým pronájmům, v blízkosti centra obce i vodní nádrže Nové Mlýny. Nemovitost se skládá z rodinného domu, menšího domku, bazénu, krytého posezení s grilem, parkoviště pro 3 auta, zděného oplocení a dalšího příslušenství.
Rodinný dům je rozdělen na obytné přízemí a na podkroví k pronájmu, obojí má vlastní hlavní vchod.
V přízemí se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a wc, garáž s vraty na dálkové ovládání, komora. Částečně podsklepeno. V podkroví jsou čtyři pokoje, každý s vlastním soc. zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo), technická místnost, společná kuchyň a infrasauna pro dvě osoby.
Dům je po celkové rekonstrukci v letech 1995 2001 včetně zateplení a izolací proti vlhkosti. Stavba je zděná, střešní krytina Bramac, rozvody elektřiny v mědi. Obytná část je vytápěna krbovými kamny z obývacího pokoje nebo elektrickým podlahovým topením (v ložnicích el. přímotopy). Pokoje k pronájmu a společné prostory jsou vytápěny el. přímotopy. Dům má dva rozvody vody, jeden z obecního vodovodu v kuchyních a druhý z vlastní studny v koupelnách a na splachování wc. Studna má hloubku 7,5 m, vody je dostatek. Vše je napojeno na obecní kanalizaci. Plynová přípojka přivedena k domu.
Samostatný menší domek na zahradě slouží také k pronájmům, je to novostavba z roku 2000, zděná, zateplená, nepodsklepená. V přízemí je společenská místnost, kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem a wc. V podkroví se nacházejí dva prostorné pokoje. Do domku je přivedená pouze voda ze studny do koupelny, vytápění el. přímotopy v pokojích a v přízemí podlahové topení.
Pozemek je celý oplocený zídkou, u domu je jedna a u domku druhá branka. Bazén má hloubku cca 130 cm a objem 25m3. Na pozemku se nachází ještě podzemní betonová nádrž o objemu 10 m3, slouží jako zásobárna užitkové vody. Kryté posezení s grilem a zahradní altánek zajišťují dostatek místa pro všechny hosty. Je zde také kryté stání na kola a zahradní sprcha. Pozemek je výborně využitý, udržovaný, osázený okrasnými rostlinami a keři. V okolí se vede množství cyklistických i turistických tras, v blízkosti vodní nádrž a přístaviště, přírodní i kulturní památky, vinné sklípky Nemovitost se prodává včetně vybavení a může být uvolněna nejdříve v září 2021.
Celková kapacita lůžek je nyní 16 a to 4 x 3 lůžkový pokoj a 2 x 2 lůžkový pokoj. V současné době je pravidelně obsazena kapacita v letních měsících stálými hosty. Mimo sezónu obsazeny víkendy. V těsném sousedství řada vinných sklípků a možností stravování.
S financováním můžeme pomoci.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, bankovní i nebankovní úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci i pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě do 1 mil. Kč - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě, do 1,5mil. Kč
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Dodání a tvorba eshopu BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: