KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Rodinný dům Bartovice, Ostrava

Rodinný dům Bartovice, Ostrava
cena: 6 900 000 Kč
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

b.jpgc.jpgd.jpge.jpgf.jpgg.jpgh.jpgi.jpgj.jpgk.jpgl.jpglet.pngm.jpgn.jpgo.jpg
:Ano
Rozměr parcely:3389 m2

Prodej novostavby rodinného domu v klidné části obce, na prostorném pozemku o výměře 3.389 m2.

Stavba je cihlová, zateplená, bez sklepa, střešní krytina taška, zkolaudována byla v roce 2010. V přízemí se nachází garáž s vraty na dálkové ovládání, obývací pokoj spojený s vybavenou kuchyní a východem na přípravu pro terasu, technická místnost - prádelna, wc s umyvadlem, dvě spíže a vstupní chodba. Z garáže se dá projít dovnitř domu. Do patra se dostaneme po schodišti z masivního dřeva. Zde jsou tři ložnice, velmi pěkná koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatné wc a šatna. Ze dvou ložnic je také východ na balkon. Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu a plyn. Odpady svedeny do jímky. Vytápění je ústřední plynové, s kombinovaným kotlem (ohřev vody a vytápění). V obývacím pokoji je také krb s teplovzdušným rozvodem do horního patra domu. Dům působí útulně a účelně zároveň, není velký, prostory jsou dobře využity a svým umístěním na velkém pozemku poskytuje i dostatek soukromí. Pozemek je zatravněný, s několika listnatými stromy na dolní hranici a od sousedního objektu je navíc oddělen i řadou vzrostlých tújí. Z další strany sousedí s lesíkem a zahradami. Místo je dobře dostupné po zpevněné krátké cestě, navazující na hlavní komunikaci vedoucí přes obec. V okolí zástavba rodinných domů a malých firem – prodejny nářadí, potravin a podobně. Celý pozemek je územním plánem obce určen k bydlení v rodinných domech, nabízí se možnost výstavby dalšího rodinného domu nebo oddělení části pozemku a jeho prodej za účelem výstavby dalším zájemcům.  Vzhledem k potenciálu a stavu lze tuto nemovitost jen doporučit. S vyřízením vhodného financováním mohu pomoci. Pro další informace nebo termín prohlídky mi neváhejte zavolat.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení. Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit.

Aktuálně hledáme
 • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
 • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Dodání a tvorba eshopu BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: