KOUPÍME CHATU K CELOROČNÍMU UŽÍVÁNÍ, V HORÁCH, S PŘÍJEZDEM. I K REKONSTRUKCI. 777958485
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Pronájem 2+1 Frenštát p. R., ulice Podříčí, PRONAJATO

Pronájem 2+1 Frenštát p. R., ulice Podříčí, PRONAJATO
cena: 10 000 Kč
Frenštát p. Radhoštěm
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

1a.jpg3.jpg4a.jpg8.jpg2a.jpg2b.jpg2c.jpg
Město:Frenštát p. Radhoštěm
Obytná plocha:63 m2

Pronájem bytu 2+1 s balkonem a velmi prostornou chodbou v klidné ulici v centru města. Obytná plocha o výměře 63 m2, možnost využití jako bezbariérový byt. Vstup z ulice po dvou schodech, dále přes rovnou chodbu přímo do bytu přes široké vstupní dveře. I přesto není byt přízemní, protože dům je zapuštěn do svahu. Pod bytem se nachází ještě jiný byt, není zde chladno. Balkon je v dostatečné výšce od terénu. Byt je čtvercového půdorysu, pokoje jsou neprůchozí. Chodba se dá využít k umístění vestavných skříní a dalších úložných prostor. Vytápění a ohřev teplé vody vlastním plynovým kotlem, možnost ovlivnit spotřebu. Byt je po částečné rekonstrukci. V chodbě a kuchyni na podlaze dlažba, jádro obloženo, wc samostatné, menší nová linka. Nové jističe i elektroinstalace, pouze k zásuvkám v pokojích je původní po revizi, ve velmi dobrém stavu. Okna ložnice orientována k východu, obývací pokoj, balkon a kuchyň k západu. Dům je po revitalizaci. Vše funkční, čisté, volné ihned. K bytu náleží standartní sklepní kóje. Veškerá občanská vybavenost do deseti minut chůze, příjemné prostředí v klidné nízké zástavbě s množstvím zeleně v okolí. Požadována kauce ve výši 30.000 Kč, nájemné 10.000 Kč (obsahuje poplatek za TV, fond oprav a poplatky za správu domu a společné prostory). Zálohy na spotřebu studené vody ve výši 400 Kč, vhodné navýšit podle počtu osob. Zálohy na spotřebu elektřiny a plynu budou převedeny na nájemce, doporučená výše záloh elektřina 1.000 Kč, plyn 2.000 Kč. Internetové připojení je funkční do 11.5.2023, možnost prodloužení za cenu 349 Kč měsíčně nebo si vybrat jiného poskytovatele. Provize ve výši jednoho nájmu. Byt není vybaven nábytkem. Platby celkem včetně internetu 13.749,- Kč.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Také ale na jihu Moravy, a máme zkušenosti s prodejem i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Itálie). Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení. Zajišťujeme také vyřízení stavebních povolení na stavby domů, komunikací, inženýrských sítí, studní apod. Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit.

Aktuálně hledáme
  • Novostavby rodinných domů na Ostravsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Frýdecku
  • Stavební pozemky v okolí Vratimova, Frýdku-Místku
  • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
  • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
  • stavební pozemek na klidném místě - Bečvy, Vidče, Zubří
  • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
  • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
  • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
  • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
  • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
  • byt 1+1 Frenštát p. R.
  • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě
  • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
  • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
  • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
  • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
  • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
  • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
  • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
  • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
  • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Také  BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: