PŘIJMEME MAKLÉŘE/MAKLÉŘKU. INDIVIDUÁLNĚ ZAŠKOLÍME. NUTNÝ ŘP B A SAMOSTATNOST. TEL. 777 958 485.
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Novostavba Rožnov pod Radhoštěm, REZERVACE

Novostavba Rožnov pod Radhoštěm, REZERVACE
cena: 10 900 000 Kč
Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg
Město:Rožnov pod Radhoštěm
Rozměr parcely:1350 m2

Novostavba rodinného domu 4+1 s garážovým stáním a zahradním domkem v Rožnově pod Radhoštěm, v lokalitě Dolní Paseky. Jedná se o dokončenou,  čerstvě zkolaudovanou stavbu stylového vzhledu, v klidném a slunném prostředí, s výhledem do přírody. Celková plocha pozemku 1350 m2, z toho zastavěná plocha domu 140 m2, obytná plocha 131 m2. Příjezd je zajištěn celoročně po asfaltové cestě. Dům je částečně podsklepený, má jedno nadzemní podlaží a je vybudováno obytné podkroví. Přízemí je zděné, v nadzemní části je dům dřevěný roubený, zateplený. Stropy tvoří dřevěné trámy, střešní krytina Bramac, klempířské prvky měděné, okna dřevěná s dvojsklem. Orientace obytných prostor je na jih, východ a západ. V domě se v prvním nadzemním podlaží nachází zádveří, prostorná šatna, WC, vybavená kuchyň spojená s jídelním koutem a volným průchodem do obývacího pokoje, odkud je vstup na terasu. Schodiště vedoucí do druhého podlaží je z masivního dřeva. V 2. NP se nachází chodba čtvercového tvaru, ze které jsou samostatné vstupy do všech tří ložnic, koupelny a technické místnosti. K jedné z ložnic náleží dvě šatny. Koupelna je prostorná, vybavená vanou i sprchovým koutem, wc, dvojitým umyvadlem a úložnými prostory. V suterénu se nachází vinný sklípek, skladová místnost a wc s umyvadlem. Mezi další vybavení patří zabezpečovací systém napojený na PCO. Dům je napojen na elektřinu, voda z vlastní vrtané studny, odpad je sveden do čističky odpadních vod, ze které je přečištěná voda vypouštěna do dešťové kanalizace na hranici pozemku. Je také možnost napojení na obecní kanalizaci vedoucí v příjezdové cestě. Zemní plyn není zaveden. Vytápění v domě je řešeno elektrickým podlahovým topením, elektrickými přímotopy nebo krbovou vložkou v obývacím pokoji. Ohřev vody je řešen bojlerem. K objektu náleží roubený zahradní domek, který se skládá z jedné uzavřené místnosti a otevřeného krytého posezení s krbem. Oplocení tvoří dřevěný plot s kamennými sloupky a plot z ocelového pletiva. Terénní úpravy jsou dokončené. Možnosti parkování - kryté stání + zpevněná plocha před domem. Průkaz energetické náročnosti budovy byl zpracován a budova je zařazena do kategorie „B“. K dispozici ihned. S financování můžeme pomoci.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, bankovní i nebankovní úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci i pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě do 1 mil. Kč - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě, do 1,5mil. Kč
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz