PŘIJMEME MAKLÉŘE/MAKLÉŘKU. INDIVIDUÁLNĚ ZAŠKOLÍME. NUTNÝ ŘP B A SAMOSTATNOST. TEL. 777 958 485.
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Hotel v Beskydech, Trojanovice

Hotel v Beskydech, Trojanovice
cena: 16 000 000 Kč
Trojanovice
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg
Rozměr parcely:3059 m2
Město:Trojanovice

Prodej zavedeného hotelu pod horami, 800 m od nástupní stanice lanové dráhy na Pustevny. Novostavba z roku 2007, celková plocha pozemku včetně zastavěných ploch 3059 m2. Velmi lukrativní poloha při vstupu k historickým památkám (Radegast, kaple na Radhošti, dřevostavby na Pustevnách), moderním atrakcím jako je stezka v oblacích nebo každoroční výstava ledových soch nebo k turistickým a cyklistickým trasám nebo sjezdovkám. Hotel disponuje 23 pokoji, všechny s vlastním soc. zařízením. Z toho je 18 dvoulůžkových, 3 čtyřlůžkové s možností přistýlky, jeden pro zaměstnance a jeden privát pro majitele. V přízemí hotelu se nachází restaurace s barem pro 50 osob,  moderní vybavená kuchyň, sklady, mycí místnost, sociální zařízení. Dále je zde vstupní hala s TV a sedačkami, menší fitness, infrasauna, technické místnosti, salonek pro cca 30 osob a lyžárna nebo úschovna na kola. V patře a v podkroví se nacházejí pokoje a prádelna. Před hotelem je nekrytá terasa pro letní posezení, za hotelem je krytá terasa pro hotelové hosty a malý okrasně upravený pozemek. Vše je ve výborném stavu. Vytápění ústřední plynové, ohřev vody také plynem do zásobníků. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Pitná voda z veřejného vodovodu, užitková voda z vlastní studny. Na splachování je zvlášť rozvod užitkové vody. Zastavěná plocha hotelu 435 m2 plus zpevněné plochy pro parkování cca 200 m2 (14 míst). Hotel byl kolaudován v roce 2007, terasa a parkoviště u hotelu v roce 2015. Stavba je provedena z ytongu, stropy železobeton, rozvody elektřiny v mědi, rozvod topení část v mědi - část v plastu. Sklep není. Vynikající poloha přímo u komunikace vedoucí k Pustevnám. Hotel je v provozu, cena včetně vybavení. Pro další informace prosím volejte, ráda zodpovím Vaše otázky. S financováním můžeme pomoci.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, bankovní i nebankovní úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci i pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě do 1 mil. Kč - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě, do 1,5mil. Kč
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Profesionální internetový obchod BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: