PŘIJMEME MAKLÉŘE/MAKLÉŘKU. INDIVIDUÁLNĚ ZAŠKOLÍME. NUTNÝ ŘP B A SAMOSTATNOST. TEL. 777 958 485.
Chci koupit nemovitostChci prodat nemovitost

Domek v Polsku, Osoblažsko, 25 km od hranice ČR

Domek v Polsku, Osoblažsko, 25 km od hranice ČR
cena: 0 Kč
Kontaktujte makléře:
Kateřina Parmová
Kateřina Parmová
 

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8-puda-nad-cervenym.jpg9-vstup-sedy.jpg10-pokoj-sedy.jpg11-kuchyn-sedy.jpg12-koupelna-sedy.jpg13-kuchyn-sedy-2.jpg14-pokojik-sedy.jpg15-ulice.jpg
Rozměr parcely:4230 m2
Stát:Polsko

Prodej nemovitosti 25 km od české státní hranice. Město Albrechtice 40km, Krnov 57km, Opava 80km, krajské město Opole 30km. Dostupnost na dálnici A4 Berlín – Lvov cca 19km. Klidná vesnice, v okolí pole, louky, zemědělské usedlosti. Větší město Biala 9km. Jedná se o dva domy vedle sebe, po částečné rekonstrukci. Na pozemku se nachází ještě zděná stodola. Celková plocha pozemku 4.230 m2, rovina, v jednom celku. V jednom domě je opraveno dolní patro, je možné ihned užívat. Nachází se zde velký obývací pokoj, kuchyň s kachlovými kamny, prostorná koupelna s vanou a wc, a menší pokojík. Je zde ještě samostatná hospodářská část, ta je bez rekonstrukce. Ústřední topení je nové, rozvody vody a elektřiny také. Odpad sveden do žumpy, napojeno na veřejný vodovod. Na druhém domě je opravena pouze venkovní fasáda a okna. Vnitřek je v původním stavu – dřevěné podlahy, bez rozvodu vody, bez koupelny, pouze tři místnosti s klenutými stropy a zděná hospodářská část. Po rekonstrukci může ale vzniknout pěkný 3+1 s podkrovím. Stavby jsou v dobrém stavu, bez vlhkosti apod. Pozemek je udržovaný, na hranici vede malý potok. Dostupnost nemovitosti je celoročně po asfaltové cestě. Místo je klidné, skryté, poskytuje dostatek soukromí. V blízkosti zámek Moszna s rozlehlým parkem 8,5 km, nebo také zatopená pískovna s rekreačním centrem 6,5 km.
Realitní kancelář JKreal se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm byla založena v roce 2002 . V roce 2015 byla založena společnost JK Finance a Reality s.r.o. se sídlem v Ostravě, jenž se spojila s JKreal a rozšířila realitní služby také o služby z oboru financování. Jednatelem je Mgr. Klára Krystýnková. Převážně působíme v regionu Valašsko, Novojičínsko, Frýdecko a Ostrava. Nabízíme služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí – zprostředkování prodeje i pronájmu, přímý výkup, vyplacení exekucí, bankovní i nebankovní úvěry, kompletní právní servis, znalecké posudky pro účely daně z nabytí nemovité věci i pro účely hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, geometrické plány, také posouzení tržní ceny pro dědická řízení.  Ve spolupráci s INSIA a INSIA plus, vyřizujeme úvěry v oblasti financování koupě nemovitostí, dále také sjednáváme různé druhy pojištění a poskytujeme poradenství v oblasti rodinných financí. Dokážeme pomoci i s exekucí nebo zadlužením nemovitosti. Celou dobu našeho působení na trhu klademe důraz na osobní a solidní přístup a bezproblémový průběh všech obchodů. Našim cílem při práci je co nejméně zatěžovat Vás, klienty, kterých si u nás dokážeme vážit. 

Aktuálně hledáme
 • Stavební pozemek ve Frenštátě - Planiska, Lomná, okrajové části s dobrou dostupností, max. 1500 m2, nejlépe s dostupnými všemi inž. sítěmi
 • Nejlépe bezbariérový byt 1+1 - 2+1, Frenštát, Rožnov, Zubří, Bečvy, příp. Val. Meziříčí a okolí (nebo s bezbariérovým vstupem k výtahu)
 • stavební pozemek na klidném místě do 1 mil. Kč - Bečvy, Vidče, Zubří
 • Pronájem bytu 1+kk - 2+1 v Obci Vratimov - podmínkou přízemí
 • Rodinný dům 2+1 Ostrava - Slezská Ostrava
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Ostrava - Moravská Ostrava (Fifejdy)
 • byt 2+1 v osobním vlastnictví Vratimov
 • byt 3+1 v osobním vlastnictví Frenštát p. R.
 • byt 1+1 Frenštát p. R.
 • chatu nebo chalupu k celoročnímu bydlení na klidném dostupném místě, do 1,5mil. Kč
 • nemovitost na samotě - Staré Hamry, Ostravice, Horní Bečva, Velké Karlovice - cena nerozhoduje, poloha ano
 • min. 2 ha pastvin, pro chov ovcí, v jednom celku - Bečvy, Bystřice, Zubří a okolí
 • stavební pozemek v Kopřivnici, Mniší nebo Štramberku, s výhledem na hory, klidné místo
 • velký stavební pozemek s výhledem na hory, může být se starým domem k demolici, na Valašsku
 • min. 5 ha pastvin a lesů, pokud možno v jednom celku, Valašské Klobouky, Horní Lideč, okolí
 • stavební parcelu nebo starý dům s pozemky v Prostřední nebo Horní Bečvě, na samotě max. polosamotě
 • lesy k těžbě, listnaté i jehličnaté, platba hotově - jakékoliv výměry
 • chalupu v Horní Bečvě na klidném místě
 • zemědělskou půdu v jakékoliv výměře na trase Valašské Meziříčí - Rožnov p. R.

JK Finance a Reality s.r.o.,  Železárenská 636/4,  702 00  Moravská Ostrava, 
IC: 03067157, TEL: 776105757
E-mail:    info@jkreal.cz

Dodání a tvorba eshopu BINARGON® BINARGON s.r.o.  Mapa webu: sitemap RSS:  RSS 

webdesign: